RAZ, DVA, TŘI, HRAJEME!

Deska - Klub hráčů deskovek pořádá hrací večírek s přespáním a hraním i během sobotního dopoledne.

Akce s jedním přespáním je určena dětem 8-16 let, které rády hrají deskové či karetní hry. Jelikož hry s komplikovanými pravidly někdy zaberou 2-3 hodiny a není na jejich dokončení v rámci našich pravidelných deskoherních schůzek čas, tak chceme dětem dopřát dostatek času na dohrání.

Děti mohou vybrat svou oblíbenou hru z našeho portfolia a zahrát si jí s otatními. Nebo se můžeme společně naučit nějaké nové hry s obtížnějšími pravidly, se kterými se moc nemají možnost ve školních družinách setkat.

Program akce začne oficiálně v pátek od 18.00 hodin, kdy navážeme na Desku - deskoherní klub, který běží již od 15:00h a je možno předat děti již říve v rámci klubu. Následovat bude hraní a nic než hraní, přerušené svačinou/lehkou večeří.

Večerka, přespání ve vlastních spacácích v prostorách Karlínského Spektra. Budíček, snídaně, další kolo her a v 11.00 v sobotu rozchod domů.

S sebou je potřeba: Karimatka, spacák, přezuvky, pohodlný oděv, pyžamo, malá svačinka (mlsání u her), lahev na pití, hygienické potřeby. Nepovinný polštářek a baterka.

Více informací: Renata Farry / renata.farry@ddmpraha.cz  /  222 333 817

Místo konání: Karlínské Spektrum, Praha 8
Organizuje: Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
Kategorie: Zábavné a soutěžní

Věk: 8 - 16
Datum: 20.3. 2020
Čas: 00:00

Poznámky:
Lektor: Renata Farry

Sraz účastníků: Karlínské Spektrum

Kapacita: 20

Nutné vybavení: spacák,karimatka,přezůvky,pití+svač,hyg.potřeby

V ceně je zahrnuto: program, pedagog.dozor, strava
Cena: 190 Kč