Pomozte nám svým pohybem získat novou multimediální učebnu

21.2.2020

DDM hl. m. Prahy byl vybrán k podpoře v rámci projektu „Pomáhej pohybem“ Nadace ČEZ. Podpořit nás může každý, stačí si stáhnout mobilní aplikaci EPP a pomáhat pohybem, který vás baví – běh, chůze, lyžování, jízda na kole, bruslení a mnoho dalších aktivit. Vaše pohybová aktivita se v aplikaci přemění na body, které můžete na webových stránkách www.pomahejpohybem.cz přidělit jakémukoliv charitativnímu projektu, ale nejlépe právě tomu našemu.

okud se nám během měsíce podaří nasbírat stanovený počet bodů, získáme od Nadace ČEZ grant v částce 148 000 Kč. Za tyto prostředky pořídíme nové multimediální počítače, kterými vybavíme učebnu v Karlínském Spektru. Díky tomu budeme moci vyučovat kroužky jako je 3D grafika, střih videa, programování počítačových her a aplikací a práce s virtuální realitou.

O tyto kroužky je tradičně velký zájem a kapacity naší stávající učebny, stejně tak jako její zastaralá PC, už nedostačují. Navíc rozvíjení znalostí a schopností dětí v těchto oborech je přímo spojeno se směřováním jejich dalšího vzdělávání a budoucího profesního uplatnění v těchto oborech.

Aplikaci EPP je možné stáhnout z AppStore i Google Play zde:
https://itunes.apple.com/app/id982152450
https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.cez.android.app.sporttracker.sporttracker

V případě dotazů se obracejte na koordinátora oddělení vědy, techniky a vzdělávání:
Bc. Petr Bittner
bittner@ddmpraha.cz
222 333 821


Zpět na seznam