Ulitafest

5.5.2011

Žižkovská zahradní slavnost, jejímž hlavním hostem je kapela Sto zvířat, se koná v sobotu 28. května 2011 od 14 do 20 hodin v zahradě ULITY - Domu dětí a mládeže Praha 3. Chystá se bezstarostné odpoledne pod širým nebem, s pestrým programem, občerstvením a tvořivými dílnami.

Ulitafest je festivalem volného času, určený bez rozdílu věku všem, kdo si chtějí odpočinout a nasbírat inspiraci.

Hlavní hvězdou bude populární kapela STO ZVÍŘAT, ale zahraje také ska kapela Jet8, na návštěvníky čekají taneční a divadelní vystoupení, bikerská a ohnivá show, provazochodci nebo žonglérské dílny. Nebudou chybět ani dílny výtvarné a pohybové. Na zahradě se rozhoří keramická pec na dřevo, k dispozici bude tiskařský lis. Zúčastnit se můžete recyklační návrhářské dílny a navazující extravagantní módní přehlídky. Také se vykoupat v lázni ze skartovaných papírů, zahrát si fotbálek a získat informace o možnostech využití volného času v příštím školním roce.
Pro děti budou připraveny atrakce, soutěže a hry, pro všechny pak tradiční i netradiční občerstvení, např. zahradní čajovna, pečené buřty i vegetariánské dobroty. To vše jen za vstupné 70,- Kč. Pro rodiny s dětmi je navíc připraveno zvýhodněné rodinné vstupné.


Zpět na seznam