Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy

Učební středisko Podhradí u Ledče nad Sázavou leží v malebném údolí řeky Sázavy. Toto středisko je vhodné nejen pro školy v přírodě, firemní školení, sportovní soustředění mládežnických družstev apod., ale i pro rodinnou rekreaci.

Středisko je svojí polohou vhodné pro návštěvníky z Čech i Moravy. Leží asi 20 km od dálnice D1 nedaleko Ledče nad Sázavou. Zde uprostřed lesů poskytuje ideální podmínky pro rekreaci.

 Dobrá dosažitelnost okolí je zaručena i tzv. "Posázavským pacifikem". Jízda touto tratí je skutečným zážitkem a uspokojí nejednu romantickou duši. Zastávka je na druhém břehu řeky, ale je přístupná visutým mostkem pro pěší.

 

Pro rekreanty je zde připravena poklidná, přímo rodinná atmosféra. 

 
Vybavení:

Areál nabízí podmínky nejen pro odpočinek a relaxaci, ale také pro sportovní vyžití, krásné procházky po okolí či výlety na kole. Okolí údolí Sázavy přímo vyzývá k návštěvám různých kulturně historických památek a přírodních krás. V areálu je možné využít antukový tenisový kurt, hřište s umělou trávou 3.generace, dva víceúčelové kurty betonové, krytý vyhřívaný bazén, saunu, kryté krbové posezení, ohniště apod. Můžete si zde zapůjčit kola.

Rekreační středisko poskytuje možnost ubytování v sedmi chatách. Chaty jsou třípokojové celkem pro 12 osob, se společným sociálním zařízením (2xWC,sprcha), halou s TV a zádveřím.

 

 


Web: http://www.ddmpraha.cz
Kontaktní os.: Eva Drábková
Telefon: 222 333 850
Komentář:


Zpět na seznam