Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita

Chatičková táborová základna nedaleko Berouna - u Nižboru, kousek od řeky Berounky. Základna s pevnou budovou, kde je umístěna jídelna a kuchyň.

Možnost pobytu pro školy v přírodě, sportovní soustředění, školní výlety, školní turistické kurzy, vzdělávací semináře dospělých, akce spolků a různých zájmových skupin. Pobyty jsou zajišťovány včetně vaření naším kuchařem, po dohodě možná polopenze anebo pobyt bez stravování.

Krásná lesnatá krajina nabízí spoustu příležitostí k turistickým vycházkám, hrám v lese a výletům do okolí, např. zámek Nižbor, keltské Opidum ve Stradonicích, hrad Křivoklát, Hamouzův statek ve Zbečně, Beroun - medvědárium, hrad Karlštejn, Koněpruské jeskyně aj.

V areálu tábora jsou 2 hřiště s přírodním povrchem pro volejbal, nohejbal, kopanou a další sporty a rovněž ohniště pro večerní posezení.Adresa: Žloukovice 267 05 Nižbor
Lokalita: zobrazit na www.mapy.cz

Vybavení:

Ubytovací kapacita: 10 dřevěných chatek (čtyřlůžkové), 3 dřevěné chatky (šestilůžkové), 2 dřevěné chatky (dvoulůžkové), 1 dvoulůžkový pokoj ve zděné budově, 3 dvoulůžkové pokoje v samostatném srubu jako marodka

Nové hygienické zázemí odděleně pro chlapce, dívky a personál (splachovací WC, umývadla, sprchové kouty)
Po předchozí dohodě sportovní a tábornické potřeby, televize, DVD a hudební sestava v jídelně, stoly na stolní tenis

V areálu tábora jsou 2 hřiště s přírodním povrchem pro volejbal, nohejbal, kopanou a další sporty a rovněž ohniště pro večerní posezení.

Otevřeno:

Sezónní provoz v období duben - říjen (v závislosti na počasí možno pro odvážné i v listopadu po předchozí dohodě). V chladnějších měsísích je možnost přitápění v jídelně akumulačními kamny, v chatičkách olejovými radiátory (přitápění v chatičkách za příplatek).

 V červenci a srpnu základnu využíváme plně pro vlastní potřebu, v ostatních měsících je dostupná pro vaši akci.


Web: http://www.ulita.cz
Kontaktní os.: Šárka Kotásková
Telefon: 271 774 726
Fax: 910 256 038
Komentář:
Zpět na seznam