Kam jít

Máte trochu volna a přemýšlíte, co s ním? Hledáte vhodný prostor pro nějakou zajímavou aktivitu? Tady jsou odpovědi...

Kluby - v DDM nemusíte jen chodit do kroužků nebo hledat nabídku táborů. Potřebujete se prostě jen tak někde sejít, pokecat s kámoši nebo si něco zajímavého vyzkoušet? Zkuste otevřené kluby - místo, kde na vás čeká otevřené prostředí, vstřícní lidé, bezpečí a pomoc...

Sportoviště - hledáte, kam si jít zahrát svůj oblíbený sport s partou přátel?  Řada pražských DDM má k dispozici vlastní sportoviště, která ve volných časech slouží komukoli, kdo má chuť si zasportovat!

Divadla - zde najdete divadelní sály, které jsou v pražských DDM, jejich program, ale také možnosti, jak se přidat

Lanové centrum - na pražském Libeňském ostrově najdete unikátní aktivitu DDM hl.m. Prahy - lanové centrum, kde si za velmi dostupných podmínek můžete vyzkoušet atraktivní lanové aktivity, dohodnout programy pro dětské skupiny apod.

Dopravní hřiště - pražské DDM spravují také několik pražských dopravních hřišť. Vše o jejich provozu a nabídkách najdete zde.

Jezdecké středisko - všem, kteří milují koně a vše kolem nich, patří tato část - vlastní jezdecké středisko na Zmrzlíku, které provozuje DDM hl.m. Prahy, nabízí možnost "žít koňmi" všem, pro které by to jinak bylo těžko dostupné!

Zvířata a příroda - víte, že v pestré škále aktivit pražských DDM najdete také malou zoologickou a botanickou zahradu? Jste-li milovníci přírody, tady se vám zaručeně bude líbit!

Workshopy a otevřené dílny - tady najdeet možnosti, kde se něco přiučit, vyzkoušet či si vyrobit