Aktivity pro děti a mládež


V této části portálu naleznete informace o volnočasových možnostech a aktivitách pro děti a mládež na území hlavního města Prahy. Pražské domy dětí a mládeže připravují v každém ročním období celou řadu aktivit pravidelných i jednorázových. Jejich služby pokrývají všechny věkové kategorie dětí a mládeže a díky finanční podpoře státu a hlavního města Prahy se zaměřují i na obory, které nejsou zrovna "masové" a komerčně zaměřené subjekty je z finančních důvodů nemohou organizovat. Na své si tak v nabídce DDM přijde opravdu každý.

Kroužky - v této části vám portál nabízí vyhledávací nástroj, který vám umožní nalézt ten pravý kroužek pro vás - podle věku, místa konání či oboru, stačí si vybrat!

Jednorázové akce - kalendář programů, které pořádají pražské domy dětí a mládeže. Hledáte dílnu, taneční seminář, hip hop party, mikulášskou zábavu nebo třeba turnaj v zajímavých hrách? Jste na správném místě. Naše databáze jednorázových programů se neustále doplňuje.

Tábory - tady vám přinášíme kompletní katalog prázdninových akcí, které pořádají všechny pražské domy dětí a mládeže. V současné době se dokončuje příprava katalogu zimních táborů na jarní prázdniny 2010. V nejbližší době ji zde najdete...

Soutěže - baví vás v něčem soutěžit? Podívejte se, jestli některá ze soutěží není právě pro vás...

Kluby - v DDM nemusíte jen chodit do kroužků nebo hledat nabídku táborů. Potřebujete se prostě jen tak někde sejít, pokecat s kámoši nebo si něco zajímavého vyzkoušet? Zkuste otevřené kluby - místo, kde na vás čeká otevřené prostředí, vstřícní lidé, bezpečí a pomoc...

Centra pro předškolní děti - nová služba pražských domů dětí a mládeže - potřebujete si něco zařídit anebo chcete pracovat na částečný pracovní úvazek a ve školce není místo? V CPD žádný problém! Během dopledních programů se o vaše děti ve věku 3 - 6 let postaráme a vy získáte čas pro sebe!

Otevřené dílny - šance, jak si nějaký obor vyzkoušet, ale přitom nechodit celý rok do kurzu. Aktivitě a fantazii se meze nekladou, stačí jen chtít!