Karlínský masopust

30.1.2011

V sobotu 26. 2. 2011 vás zveme na tradiční Karlínský masopust. Těšit se můžete na zajímavý podiový program, vystoupení pro děti, pravou českou zabíjačku nebo na farmářské trhy.

Jako každý rok můžete i letos navštívit tradiční masopustní zábavu na Karlínském náměstí. Na všechny zájemce čekají pravé zabijačkové hody, něco pro zahřátí a především spousta zábavy.

Program odstartujeme v sobotu 26. února koncertem kapely Back Side Big Band, následovat bude například vystoupení finalistů soutěže Československo má talent skupiny Queenie, na pódiu se představí také Karel Gott Cover Band, Trn v oku, romská kapela Džerelo a k tanci nás strhne slovenský folklorní soubor Šarvanci. Neuvěřitelné kousky předvede také skupina chůdařů. Celou akcí vás provedou moderátoři Vladimír Vlach a Petr Král. A co na masopustním veselí nesmí rozhodně chybět? No přece pravá česká zabijačka a další laskominy či ukázky lidových řemesel. Samozřejmostí budou také farmářské trhy, na kterých si návštěvníci budou moci zakoupit zemědělské produkty z Čech a Moravy.

Pro zájemce bude navíc otevřena ledová plocha v Karlínském Spektru. Kdo si bude chtít od lidových radovánek trochu odpočinout, může si prohlédnout kostel sv. Cyrila a Metoděje na Karlínském náměstí, který bude tento den pro zájemce speciálně zpřístupněn. Bohatý program však bude čekat i na nejmenší návštěvníky. Ti budou moci shlédnout sousedskou pohádku Byl jednou jeden domeček a dosyta se vydovádět na karnevalu Inky Rybářové. Lidová veselice vyvrcholí slavnostním průvodem k ČRo Regina. Zde bude program zakončen ohňovou show profesionální skupiny Infinitos. Vstup pro děti i rodiče je zdarma! Více informací naleznete na stránkách Karlínského Spektra.

 

 

Bližší informace 


Zpět na seznam