Potřinácté na Vypichu s Jaroslavem Uhlířem

30.8.2016

Září si většina dětí spojuje s návratem do školní lavice a moc se na něj netěší. Konec prázdnin ale neznamená konec zábavy, dobrodružství a potkávání nových kamarádů. Dům dětí a mládeže Prahy 6 se snaží všem školákům, předškolákům, ale i dospělým léto prodloužit na celý rok! V září zveme děti a rodiče na naši tradiční akci Vypich 2016, která ještě voní prázdninami: ve středu 7. 9. proběhne od 14:00 do 18:00 na dopravním hřišti na Vypichu a přilehlé pláni již 13. ročník této akce.

Hlavním hostem je Jaroslav Uhlíř, který vystoupí s kapelou. Těšit se můžete i na vystoupení mladé zpěvačky Evy Matějovské a vystoupení dětí z kroužků, tvořivé dílny a ukázky z naší činnosti (Florbalová aréna, skate akademie, improvizované audiovideo studio, 3D tiskárna, výtvarné dílny, …). Zoopark Zájezd přiveze zajímavá zvířata, bude se sportovat a soutěžit. Pro větší návštěvníky je připraven Wipe out Zametač, ale připravujeme i jedno překvapení !!!
Když to vyjde, upřeme své zraky k obloze a ….
Určitě se na akci představí se Městská policie hl. m. Prahy, Hasičský záchranný sbor hl. m. Prahy, Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy, Policie České Republiky, BESIP Team, Celní úřad pro hl. m. Prahu, Helpík.
Dozvíte se také o kroužcích a zájmových aktivitách, jež „DDMko“ chystá na školní rok 2016/2017 , který je již 60. sezonou naší činnosti. Přijďte se podívat, pobavit a vybrat si z bohaté nabídky domů dětí a mládeže! Aktuální program na webu www.ddmp6.cz.


Zpět na seznam