Pražský filmový kufr 2017

7.2.2017

Natoč film o sobě, o svém světě, o svém vzteku, o nudě, ukažte nám, co vás baví, co váš štve, co vás zajímá. Představte nám svůj svět!

Cílem  soutěže je vytvořit kreativní a inspirativní prostor pro děti podobných zájmů, přehlídku nápadů a platformou pro vzájemné sdílení a získávání nových tvůrčích zkušeností.

Mladým filmařům poskytnout svobodnou možnost se projevit a vyjádřit, bez cenzury, kontroly a školních pravidel.

Umožnit partnerskou a respektující zpětnou vazbu od dospělých odborníků, která jim pomůže jednak lépe proniknout do řemesla, jednak získat sebedůvěru a pocit vlastní hodnoty.

Soutěž bude probíhat ve čtyřech sekcích:

Hraný film
Dokument a reportáž
Animovaný film
Film do minuty

a ve třech věkových kategoriích:

do 10 let
11–15 let
16–20 let.

Festivalová rada zhlédne všechny přihlášené filmy a ty, které splní kritéria pro danou kategorii a budou mít požadovanou technickou úroveň, zařadí do soutěže.

Zařazené filmy budou zveřejněny na webových stránkách festivalu, kde bude probíhat veřejné hlasování o cenu diváka. Posoudí je také festivalová porota a rozhodne o nominacích na ceny v jednotlivých kategoriích.

Všechny autory, tedy nejen nominované, rádi uvítáme 11. 11. 2017 na FestDnu v Multifunkčním centru Dlabačov, kde budou veřejně představeny nominované snímky a oceněny nejlepší filmařské počiny.

Informace na webu soutěže www.prazskyfilmovykufr.cz nebo www.facebook.com/prazskyfilmovykufr/


Zpět na seznam