RODINNÝ DEN - TAJEMNÝ SVĚT PRAŽSKÝCH STRAŠIDEL

21.5.2015

Vydejte se s námi 7.6.2015 po stopách pražských strašidel! Čeká vás den plný napětí, dobrodružství a zábavy, ve kterém prozkoumáte staré pražské legendy a dozvíte se o zajímavé minulosti našeho hlavního města. Víte, kdo byla hořící Drahomíra? A proč se v Jelením příkopě zjevuje duch mastičkáře? Pokud ne, přijďte na rodinný den do pražského Braníku!

Pražské domy dětí a mládeže zvou na rodinný den „Po stopách pražských strašidel“, který proběhne v neděli 7. června od 10 do 17 hodin v parku Vltavanů 229, Praha 4 – Braník (vedle areálu Hamr - Braník) a na přilehlé louce na vltavském břehu.

Zde bude připraven zábavný program pro menší i větší děti, které si budou moct zasoutěžit, poznají staré i novější pražské legendy, seznámí se s pražskými strašidly a ještě si svou statečností vyslouží lákavou odměnu. Odvážnější návštěvníci si vyzkouší aquazorbing a nebude chybět ani skákání v nafukovacím hradním městě.

Po celou dobu bude probíhat také bohatý pódiový program, ve kterém vystoupí Magda Reifová, bublinář Matěj Kodeš, Pískomil se vrací, Magic Duo, tanečník Honza Onder a mnozí další. Celý program pak vyvrcholí koncertem skupiny The Tap Tap.

O doprovodný program se postarají také Pražská informační služba, Planetárium Praha, Městská knihovna a další pražské příspěvkové organizace.

Vstup na akci je zdarma, místo je vhodné i pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Záštitu nad akcí převzala primátorka hlavního města Prahy Adriana Krnáčová.

Více informací o programu naleznete také na webových stránkách www.ddmpraha.cz, www.praha.eu


Zpět na seznam