Street Hapening of Karlin

14.8.2014

Pod záštitou primátora Tomáše Hudečka proběhne v sobotu 13. 9. 2014 od 19h pokus o překonání kytarového rekordu v rámci akce Street Happening of Karlin. Když se nás zaregistruje alespoň 371 a společně zahrajeme tři písničky, dojde k zápisu nového rekordu do české Guinessovy knihy rekordů.

Street Hapening mini festival odstartuje již v 17:00. Po zápisu rekordu do české verze Guinessovy knihy rekordů, bude festival pokračovat až do 21:00. Nepřijdete ani o spoustu soutěží, pódiový program plný rockové muziky a bohatou tombolu s cenami od Kytary.cz.

V rámci happeningu proběhne v budově Karlínského Spektra (Karlínské nám. 7) od 14:00 Den otevřených dveří. Hudební oddělení Karlínského Spektra vám nabídne workshopy a ukázkové lekce kurzů a kroužků. Setkejte se tváří v tvář se svými potenciálními lektory. Vyzkoušejte si, co kroužek či kurz, vlastně obnáší apod.

Budete se moci přednostně zapsat do našich žádaných hudebních kurzů a navíc k našim nejlepším lektorům.

Tímto vyzíváme všechny děti, teenagery i dospělé – vezměme s sebou akustickou či klasickou kytaru a pojďme se zapsat společnou hrou na kytaru a zpěvem do historie.

Více informací na www.karlinhappening.cz


Zpět na seznam