TÝDEN SPORTU ZDARMA 2015

9.12.2015

Straší Vás představa, že se během vánočních svátků nehnete z gauče? Už nemusí! Praha sportovní totiž chystá již posedmé pro všechny Pražany projekt Týden sportu zdarma. V rámci této akce budete mít v týdnu od 25. do 31. prosince 2015 možnost navštívit vybraná sportoviště v Praze zcela zdarma. Odpadnou vám tak starosti s přebytečnými kily z cukroví a bramborového salátu!

Do projektu Týden sportu zdarma se každoročně zapojí více než 80 sportovišť a obyvatelé hlavního města si mohou zdarma vyzkoušet nejrůznější sportovní aktivity od squashe, badmintonu a tenisu, přes fitness, bruslení a plavání až po lezení či beach volejbal.

Jednotlivá sportovní centra otevřou své dveře veřejnosti na 1. svátek vánoční. V případě některých sportovišť je vzhledem k jejich kapacitě vyžadována telefonická či online rezervace. Přístup zdarma rovněž není vždy po celou jejich vánoční otevírací dobu, ale jen ve vybraných dnech a hodinách. Kompletní harmonogram včetně online rezervace bude k dispozici od 23. prosince na webových stránkách www.prahasportovni.cz.
Přijďte si užít vánoční dárek od Prahy sportovní a zasportujte si i v tento netradiční čas.


Zpět na seznam