Tým HOBBY ROBOT

9.5.2019

Tým HOBBY ROBOT ze soutěže Robot game se umístili v obtížné konkurenci nejlepších robotických borců z celého světa na neuvěřitelném 10. místě!

S hrdostí se s Vámi podělíme o fotografie našeho LEGO robotického týmu HOBBY ROBOT z FLL World Festival / FIRST Championship, který se uskutečnil 24.-27. dubna 2019 v Cobo centru a Ford Fieldu v americkém Detroitu, na který postoupili z dosaženého 6. nejlepšího místa v centrální Evropě. Festivalu se účastnilo 108 týmů z 51 zemí, celé soutěže FIRST Championship se pak zúčastnilo přes 40 000 účastníků a diváků. S ohledem na velikou konkurenci se bohužel nepodařilo získat "bednové" 1-3. místo, nicméně už samotnou účast na prestižním finále světového festivalu považujeme za skvělý úspěch, obrovskou zkušenost a motivaci pro naše kluky z DDM Praha 4 Hobby centrum 4, pro další týmy z celé České republiky i Evropy. (na celém LEGO robotickém festivalu platí "pravidlo", že se týmy nedělí na vítěze a poražené, celkové pořadí se zpětně nezveřejňuje).
Za zmínku však určitě stojí dosažený výsledek týmu HOBBY ROBOT ze soutěže Robot game, při které se umístili v obtížné konkurenci nejlepších robotických borců z celého světa na neuvěřitelném 10. místě!

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci nejen DDM Praha 4 - Hobby centrum 4 i celé České republiky!

Fotografie https://www.zonerama.com/hobbycentrum4/Album/5288607


Video ze soutěže FIRST je zde https://youtu.be/_EFlI5VFwtU


Zpět na seznam