Zastávka volný čas

27.8.2011

Rádi byste svým dětem zpříjemnili konec léta a začátek školního roku? Pak přijďte ve středu 7. září na jedinečnou akci pořádanou pražskými domy dětí a mládeže s názvem Zástavka volný čas! Historická tramvaj vás proveze již 8. ročníkem této netradiční prezentace činnosti pražských volnočasových organizací. Na pěti stanovištích bude mezi 14 a 18 hodinou čekat bohatý program, ze kterého si vybere určitě každý. Proto neváhejte a vydejte se s námi za poznáním i zábavou! Nástup a výstup je možný kdekoliv na trase a veškeré atrakce jsou pro všechny účastníky zdarma.

A co je pro děti na jednotlivých zastávkách připraveno?
Náměstí Míru se stane scénou Malého Vinohradského divadla i pěveckého souboru Cantarina, zábavu zajistí také digitální autodráha či skákací hrad.budou na děti čekat nejrůznější soutěže a rukodělné dílničky, bohatý pódiový program či trampolína.budou na děti čekat nejrůznější soutěže a rukodělné dílničky, bohatý pódiový program či trampolína.
 
Na Florenci budou na děti čekat nejrůznější soutěže a rukodělné dílničky, bohatý pódiový program či trampolína.
 
Ve Štefánikově ulici u zastávky Anděl jistě každého přiláká workshop hraní na africké bubny i skákací hrad, přemýšlivým účastníkům je určen IQ koutek či fantasy hra Magic a milovníkům přírody zase zvířecí koutek.
 
Náměstí Bratří Synků potěší především sportovní nadšence, kteří si zde jistě rádi vyzkouší také netradiční zábavu s BumperBallem.
 
A ti, kteří dojedou až do konečné zastávky na Vypichu, budou mít příležitost shlédnout ukázky z práce BESIP Teamu, Městské policie hl. m. Prahy, Hasičského záchranného sboru hl. m. Prahy, Policie České republiky, Vězeňské služby ČR a zdravotních záchranářů.

Proto neváhejte a vydejte se s námi za poznáním i zábavou! Nástup a výstup je možný kdekoliv na trase a veškeré atrakce jsou pro všechny účastníky zdarma.

Na Náměstí Míru a na Vypichu se můžete seznámit s činností Centra PARAPLE a pomoc správné věci.

Bližší informace k akci ZASTÁVKA VOLNÝ ČAS 2011 


Zpět na seznam