Okinawské karate
Cílem tréninku není jen naučit se bránit, ale také rozvíjet odvahu, sebedůvěru a harmonii těla a ducha. Okinawské Karate je vhodné pro chlapce i dívky, bez nutnosti předchozích zkušeností nebo fyzické přípravy. Karate je svojí povahou určeno pro ty slabší, aby se mohli bránit agresi těch silnějších.
Okinawské karate není sportovní formou karate a je třeba jej vnímat jako bojové umění, nikoli jako sport.
- Do 31.7. mají přednost žáci, kteří k lektorovi docházeli už ve školním roce 2025/2026 (zde mají přednost i děti ve věku 6-7 let, kteří chodily ve školním roce 2025/2026 na Okinawské karate)
INSTRUKTOŘI
Ing.Martin Jandera – 4. dan Shorin Ryu karate, student Kenshikai dojo na Okinawě, vedený Yoshimasa Kakazu Sensei, Hanshi 10. dan. Instruktor má 36 let praxe v bojovém umění, zejména karate, ale také v základech tai-chi a wing-chun.
V rámci tréninků a občasných víkendových speciálních lekcí budou docházet i hostující instruktoři s dlouholetou praxí v bojovém umění.
